ABD’deki İşinizi Türkiye’den Güvenle Kurun

197 $’dan başlayan fiyatlarla ABD işletmenizi ve Türkiye’deki banka hesabınızı birleştirin ve uyumlu ve yasal tutun.
ABD’deki İşinize Bugün Başlayın →
Bir ABD şirketi kurun
EIN’inizi alın
Ticari Banka Hesabı Alın
Ödemeleri ayarlayın
TechCrunch
IB Times
On Deck
BFM Business
Yahoo Finance
Economic Times

YC S20’s @doolaHQ is the one-stop-shop for U.S. and non-U.S. residents to launch a U.S. LLC and C Corp — [with] full support for DAO LLCs, bridging web3 and web2

“Y Combinator, Investor in doola”
Startup Accelerator

For any business, whether it’s a venture-backed SaaS startup with a Delaware C Corp or a solopreneur bootstrapping an e-commerce business, having a trustworthy, stable, and scalable banking + payments stack is critical. Through doola, international founders can seamlessly access the US financial ecosystem, including US banking, US payment solutions, US venture capital, and more.

“Jacqueline Reses, Investor in doola”
Former Head of Square Capital

Love the work that @doolaHQ is doing. Aligns with my philosophy of addressing the “talent is evenly distributed, opportunity is not” issue. More startups everywhere equals good for everyone.

“Dharmesh Shah, Investor in doola”
Co-Founder/CTO at HubSpot

Creators and independent entrepreneurs want to focus on their crafts that they love. However, to build businesses around their crafts, they would also need to take care of unexciting but necessary backend business management functions (like incorporation, compliance, taxes, banking, payments etc.), for which they usually do not have expertise, nor interest, nor the time those activities demand. doola is set to address just that.

“Jishnu Bhattacharjee, Investor in doola”
Managing Director at Nexus Venture Partner

doola makes it incredibly easy for anyone, from anywhere in the world to set up a US-based company, get a US bank account, with access to all the payment products and financial services typically reserved for US-based businesses.

“Ankur Nagpal, Investor in doola”
Founder of Teachable, Founder of Vibe Capital

For any business, whether it’s a venture-backed SaaS startup with a Delaware C Corp or a solopreneur bootstrapping an e-commerce business, having a trustworthy, stable, and scalable banking + payments stack is critical. Through doola, international founders can seamlessly access the US financial ecosystem, including US banking, US payment solutions, US venture capital, and more.

Jacqueline Reses

Former Head of Square Capital

Türkiye’den ABD’ye dahil olmanın faydaları nelerdir?

Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en büyük ulusal ekonomisi ve önde gelen küresel tüccarıdır. ABD, risk sermayesi fonlama rekorlarını alt üst etmeye ve inovasyonun geliştiği küresel bir merkez olmaya devam ediyor.

ABD Sermayesine ve finansmana erişim
Amerika Birleşik Devletleri, 2021’de yaklaşık 330 milyar dolarlık başlangıç finansmanı ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
vergi avantajları
ABD kurumlar vergisi oranı rekabet avantajları sunar. Bu oluşum durumuna göre değişse de genel olarak böyledir.
İşinizi ölçeklendirin
SaaS, Amazon FBA, e-Ticaret işinizi genişletin ve 325 milyon potansiyel müşteriyle dünyanın en büyük tüketici pazarına erişin.
ABD Bankacılık Sistemine Erişim
ABD’de bir banka hesabı açmak işletmeniz için mükemmel bir varlıktır. Nakitten tasarruf edin ve yabancı işlemler, faiz oranları ve ATM’den para çekme ücretlerini ortadan kaldırın.
NEDEN DOOLA VE DİĞER ŞİRKETLER DEĞİL?

Güvenilir yasal uzmanlığın insan desteğiyle buluştuğu yer.

Uluslararası ekibimiz, binlerce kurucunun bir ABD işletmesini mukim olmayan olarak başarılı bir şekilde bünyesine katmasına yardımcı oldu. Sohbet robotumuz aracılığıyla bizimle doğrudan sohbet edin, 10 dakikalık bir danışma randevusu alın veya bize e-posta gönderin ve birkaç saat içinde yanıt bekleyin.
BASİT ADIMLARLA BAŞLAYIN

ABD’deki işinizi Türkiye’den dahil etmek için ihtiyacınız olan her şey.

Türkiye’de ikamet edenler için bir ABD şirketi kurmanın süreci ve avantajları ABD’de ikamet edenler ile aynıdır. Size rehberlik edeceğiz.

Kolay Kurulum

İhtiyacınız olan her şeyi (bir banka hesabı, ABD adresi, EIN ve kayıtlı temsilci dahil) sağlıyoruz, böylece ihtiyacınız olan yasal evrakları dahil edebilir ve alabilirsiniz.

Evrakları unut

Ekibimiz, kasada seçtiğiniz plan ve zaman çerçevesine göre işletmenizi oluşturmak için gerekli tüm evrakları toplar ve Eyalet ile dosyalar.

Erişim Ödemeleri

Banka başvurunuzu inceleyip onayladığında, Stripe ile ödeme ağ geçidinizi kurabilir ve dünya çapında ABD ödemelerini kabul etmeye başlayabilirsiniz.

Endişesiz uyum

Kayıtlı temsilcimiz ve endişesiz uyumluluk hizmetlerimiz, şirketinizin devlet nezdinde her zaman iyi durumda olmasını sağlar.

1:1 Sürekli Destek

Doğrudan sohbet robotumuz aracılığıyla bizimle sohbet edin, 10 dakikalık bir danışma randevusu alın veya bize e-posta gönderin ve gerçek insan dokunuşuyla birkaç saat içinde yanıt bekleyin.

Ayrıcalıklı Avantajlar

Ödül tekliflerimizin değeri 50.000$’ın üzerindedir ve istenildiği zaman kullanılabilir. İşletmeniz için ihtiyacınız olan tüm araçlara erişin.

Sıkça Sorulan Sorular

Doola ile çalışmak için ABD vatandaşı olmak zorunda mıyım?
ABD’de bir şirket kurmanın genel süreci nedir?
Ne kadar sürer ve fiyatı nedir?
EIN nedir?
EIN’im nerede?
Başlamak için benden hangi bilgilere ihtiyacınız var?
Sana güvenebilir miyim?
Ve daha fazla sorum olursa?
LLC (Limited Şirket) nedir?
ITIN nedir?
Daha sık sorulan soruları okuyun →

Türkiye’de ve Dünyada Kurucuların Sevdiği ve Güvendiği

Trustpilot

Ksenia

İnanılmaz hizmet ve birlikte çalışmaktan mutlak zevk

doola ile çalışmak kesinlikle bir zevk ve işimizi kurarken onlarla çalışmaya karar verdiğimiz için inanılmaz derecede mutluyuz – ekip inanılmaz derecede yardımcı oldu ve sahip olduğumuz tüm beklentilerin çok ötesine geçti. Şirketimizin kayıt sürecini sorunsuz ve verimli hale getirdiler ve başvurularımızın zaman çizelgesi ve ilerleyişi hakkında bizi haberdar ettiler; Ekip ayrıca, sahip olduğumuz tüm sorgulara veya ek taleplere yanıt vermede son derece hızlı oldu. Gelecekte sahip olabileceğimiz herhangi bir proje için bunları %100 kullanacağız.
Gilbert John

Şimdiye kadar yaşadığım en iyi müşteri hizmeti.

Doola’yı herhangi bir girişim, birey veya Şirket için şiddetle tavsiye ederim. Şimdiye kadar deneyimlediğim en iyi hizmet. Desteğiniz için teşekkürler doola ve hepinize en iyisini diliyorum!
Vincenzo Apicella

MÜKEMMEL MÜŞTERİ HİZMETİ

Arjun ve ekibi çok profesyonel. 5 yıldızlı hizmeti çok güzel bir yaklaşımla ve her zaman yardıma hazır olarak sunmak. Doola’yı zaten arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma tavsiye ettim.
Donna Blair

şiddetle tavsiye ederim

Arjun ve Krish’i şiddetle tavsiye ederim. Bu adamlar, LLC’mi kurma sürecini görünüşte basit ve basit bir deneyim haline getirdi, her zaman çok sabırlı, açık sözlü ve sorularıma yanıt vermede hızlı. Yardımlarınız için gerçekten minnettarım çocuklar.
Ivy

Bir durak dükkan

Bir Wyoming LLC kurmak ve sürdürmek için tek adres.

Kuruculardan kuruculara

İşinizi kurarken kiminle çalışacağınızı öğrenin.

Arjun Mahadevan

Doola’nın kurucu ortağı, Dropbox’ta eski Ürün Müdürü ve Wharton School of Business mezunu. Kişisel olarak 100’den fazla başvuruyu inceledi ve 500 müşteriyle görüştü.

JP Pincheira

doola’nın kurucu ortağı. JP, Hamburg, Almanya’daki XING’de bir iOS Mühendisiydi ve Universidad de La Frontera’da Bilgisayar Bilimi okudu. Hızlı, güvenilir finansal sistemlere erişimi artırma konusunda tutkulu.

doola, ABD’deki işletmenizi çalışır duruma getirmek için size her şeyi verir